Система автоматизації магазину «TechnoPOS»

Система «TechnoPOS» – це комплекс програм для автоматизації процесу торгівлі об’єктів самообслуговування (маркети, супермаркети, гіпермаркети).

Фактично система «TechnoPOS» виконує функції Front Office, а у свою чергу будь-яке облікове програмне забезпечення, легко адаптується в цю систему і виконує функції Back Office.

Для забезпечення надійності роботи системи усі її компоненти мають незалежні бази даних і побудовані на реляційній системі управління базами даних (СУБД) Firebird (FirebirdSQL), що дає можливість автоматизувати торгову мережу будь-якого об’єму і складності.

Система «TechnoPOS» включає компоненти: програма «Касир TechnoPOS», програма «Сервер TechnoPOS», програма «Конфігуратор TechnoPOS», бібліотека «OLE Сервер TechnoPOS».

Програма «Касир TechnoPOS»

Програма «Касир TechnoPOS» у комплекті з комп’ютерно-касовим обладнанням (POS-термінал, сканер штрих-кодів, фіскальний реєстратор, принтер, електронні торгові ваги і т.п.) є робочим місцем касира.

TechnoPOS

Основні можливості програми:

Зручний інтерфейс касира для забезпечення найбільш швидкого обслуговування покупців.

Реалізація товару по коду і штрих-коду.

Гнучка система нарахування автоматичних знижок/надбавок за різними критеріями.

Нарахування ручних знижок/надбавок.

Розрахунок клієнта по декількох видах оплат (готівка, кредит, чек, картка).

Взаємодія з банківським платіжним терміналом.

Підтримка складених штрих-кодів з вбудованою вагою або кількістю.

Автоматичне отримання ваги з торгових електронних вагів.

Автоматичне введення заздалегідь підготовленого чека по шифру документу.

Розмежування прав доступу до окремих режимів програми.

Реалізований механізм відкладених чеків.

Різні способи ідентифікації користувачів (введення пароля, картки з магнітною смугою, картки з RFID-міткою, картки з штрих-кодом).

Друк фіскального і (або) нефіскального чеків на фіскальному реєстраторі і (або) чековому принтері в розрізі різних підприємств.

Друк різних звітів.

Програма «Сервер TechnoPOS»

Програма «Сервер TechnoPOS» є сервером обміну даними з комп’ютерно-касовими робочими місцями, на яких встановлена програма «Касир TechnoPOS».

TechnoPOS

Взаємодія сервера з обліковим програмним забезпеченням здійснюється через бібліотеку «OLE Сервер TechnoPOS».

Обмін даними сервера з робочими станціями може здійснюватися безпосередньо, а може через проміжні сервера будь-якого рівня вкладеності.

Програма «Конфігуратор TechnoPOS»

Програма «Конфігуратор TechnoPOS» використовується для конфігурування середовища робочих місць касирів, на яких встановлена програма «Касир TechnoPOS».

TechnoPOS