Програмне забезпечення

TechnoPOS

Система автоматизації магазину «TechnoPOS»

TechnoPOS

Система «TechnoPOS» – це програмно-апаратний комплекс для автоматизації процесу торгівлі об’єктів самообслуговування (маркети, супермаркети, гіпермаркети).

Система «TechnoPOS» виконує функції Front Office, а у свою чергу будь-яке облікове програмне забезпечення легко адаптується в дану систему і виконує функції Back Office.

RecOrder

Система автоматизації ресторану/магазину «RecOrder»

RecOrder

Система «RecOrder» – це програмно-апаратний комплекс для автоматизації ресторанів з різноманітними формами обслуговування: традиційна, фаст-фуд і т.п., а також для автоматизації магазинів.

Система «RecOrder» виконує функції Front Office і дозволяє організувати облік замовлень і оперативний розрахунок клієнтів.

Система забезпечує стиковку з будь-яким обліковим програмним забезпеченням (Back Office).

CashWare

Сервер мережі електронних контрольно-касових апаратів в режимі On-Line «CashWare»

CashWare

Сервер мережі касових апаратів «CashWare» – це програмне забезпечення, яке забезпечує зв’язок між ПК і мережею ЕККА різних моделей, а також контролерів «MultiC» в режимі On-Line.

До послідовних портів комп’ютера, на якому встановлена програма «CashWare», можна підключити мережу ЕККА, «MultiC» через “шину” або “зірку”.

CashWare II Lite

Сервер мережі електронних контрольно-касових апаратів в режимі Off-Line «CashWare II Lite»

CashWare II Lite

Сервер ЕККА «CashWare II Lite» – це програмне забезпечення, яке призначений для обміну даними з ЕККА різних моделей в режимі Off-Line.

Встановлення в ЕККА і отримання з ЕККА артикулів, очищення в ЕККА артикулів, отримання з ЕККА різних звітів.

Програма також дозволяє здійснювати експорт і імпорт даних в зовнішні файли і має відкриту структуру файлів.

PC2EKKR / PC4EKKR

Бібліотеки управління електронними контрольно-касовими реєстраторами «OLE Сервер фіскального реєстратора «PC2EKKR/PC4EKKR»

PC2EKKR

Бібліотеки «PC2EKKR/PC4EKKR» призначені для управління і виконання операцій на електронних контрольно-касових реєстраторах (ЕККР) і електронних контрольно-касових апаратах (ЕККА) в режимі фіскального принтера (ФП) з програм високого рівня, що підтримують технологію OLE об’єктів.

Компонента «OLE Сервер PC2EKKR ProxyStub», що входить в комплект постачання бібліотеки, дозволяє організувати віддалене управління реєстратором по локальній обчислювальній мережі.