bootstrap theme

Програмне забезпечення

TechnoPOS

Система автоматизації магазину «TechnoPOS»

Система «TechnoPOS» - це програмно-апаратний комплекс для автоматизації процесу торгівлі об'єктів самообслуговування (маркети, супермаркети, гіпермаркети).
Система «TechnoPOS» виконує функції Front Office, а у свою чергу будь-яке облікове програмне забезпечення легко адаптується в дану систему і виконує функції Back Office.

RecOrder

Система автоматизації ресторану «RecOrder»

Система «RecOrder» - це програмно-апаратний комплекс для автоматизації ресторанів з різноманітними формами обслуговування: традиційна, фаст-фуд і т.п.
Система «RecOrder» виконує функції Front Office і дозволяє організувати облік замовлень і оперативний розрахунок клієнтів.
Система забезпечує стиковку з будь-яким обліковим програмним забезпеченням (Back Office).

CashWare

Сервер мережі електронних контрольно-касових апаратів в режимі On-Line «CashWare»

Сервер мережі касових апаратів «CashWare» - це програмне забезпечення, яке забезпечує зв'язок між ПК і мережею ЕККА різних моделей, а також контролерів «MultiC» в режимі On-Line.
До послідовних портів комп'ютера, на якому встановлена програма «CashWare», можна підключити мережу ЕККА, «MultiC» через "шину" або "зірку".

CashWare II Lite

Сервер мережі електронних контрольно-касових апаратів в режимі Off-Line «CashWare II Lite»

Сервер ЕККА «CashWare II Lite» - це програмне забезпечення, яке призначений для обміну даними з ЕККА різних моделей в режимі Off-Line.
Встановлення в ЕККА і отримання з ЕККА артикулів, очищення в ЕККА артикулів, отримання з ЕККА різних звітів.
Програма також дозволяє здійснювати експорт і імпорт даних в зовнішні файли і має відкриту структуру файлів.

PC2EKKR

Бібліотека управління електронними контрольно-касовими реєстраторами «OLE Сервер фіскального реєстратора «PC2EKKR»

Бібліотека «PC2EKKR» призначена для управління і виконання операцій на електронних контрольно-касових реєстраторах (ЕККР) і електронних контрольно-касових апаратах (ЕККА) в режимі фіскального принтера (ФП) з програм високого рівня, що підтримують технологію OLE об'єктів.
Компонента «OLE Сервер PC2EKKR ProxyStub», що входить в комплект постачання бібліотеки, дозволяє організувати віддалене управління реєстратором по локальній обчислювальній мережі.

© Copyright 2017-2019 Techno+, Ltd. All Rights Reserved