Обладнання різноманітного призначення

MultiC-1+

Контролер друку етикеток «MultiC-1+»

MultiC-1+

Контролер «MultiC-1+» – мікропроцесорний пристрій, який призначений для побудови торговим підприємством власної автоматизованої системи фасування товару.

Контролер має: центральний мікропроцесор, два допоміжні мікропроцесори для управління портами зв’язку з сервером мережі ЕККА (наприклад, контролер «CashDrive» / «CashMoby» або програмний сервер «CashWare») і звичайними торговими електронними вагами, послідовний інтерфейс для зв’язку із звичайним принтером друку етикеток або ПК, пам’ять для зберігання параметрів роботи пристрою і клавіатуру.

Обмін даними з касовим сервером і вагами в режимі On-Line.

Одночасне зберігання до 10-и форматів етикеток.

12-и кнопкова плівкова клавіатура.

Звукова і світлодіодна індикація режимів роботи.

MultiC-3.1

Контролер візуалізації продажів «MultiC-3.1»

MultiC-3.1

Мікропроцесорний пристрій «MultiC-3.1» призначений для побудови POS-системи на торговому об’єкті з використанням звичайних ЕККА.

Контролер здійснює відображення інформації на індикатори продавця і покупця «DPD-201» про основні операції на ЕККА, а також індикатор продавця використовується для виведення інформації при програмуванні і тестуванні контролера. При цьому ЕККА повинен бути підключений до касового сервера (наприклад, контролер «CashDrive» / «CashMoby» або програмний сервер «CashWare»).

MultiC-3.2

Контролер верифікації товарів «MultiC-3.2»

MultiC-3.2

Контролер «MultiC-3.2» – мікропроцесорний пристрій, який призначений для організації місця верифікації товарів у торговому залі магазина самообслуговування. Пристрій верифікації ще часто називають – «Мікро-кіоск».

Обмін даними здійснюється з касовим сервером (наприклад, контролер «CashDrive» / «CashMoby» або програмний сервер «CashWare») в режимі On-Line.

Верифікація може проводитися по введеному на клавіатурі коду або зчитаному штрих коду штучного товару, складеному штрих-коду вагового товару, складеному штрих-коду штучного товару, штрих-коду клубної (дисконтної) картки.

Контролер має 12-и кнопкову плівкова клавіатура.

До контролера можна підключити індикатор «DPD-201».

До контролера можна підключити будь-який сканер штрих-кодів, який має порт RS-232.

UPS-500+

Блок безперебійного живлення «UPS-500+» контролерів «CashDrive», «CashMoby» та іншого обладнання

UPS-500+

Джерело безперебійного живлення «UPS-500+» призначене для забезпечення стабільним і безперервним живленням контролерів «CashDrive» / «CashMoby» (всіх моделей), «Off-Liner OL-1» напругою 9V при струмі 500mA.

Додатково ДБЖ може комплектуватися виходами для живлення іншого обладнання напругою 12V і 5V.

Гарантує роботу підключеного обладнання впродовж тривалого часу в умовах повної відсутності або нестабільній напрузі електромережі.

Тривалість роботи в умовах відсутності вхідної напруги: не менше 6-и годин.

MultiC-4

Контролер формування вагових штрих-кодів «MultiC-4»

MultiC-4

Контролер «MultiC-4» забезпечує під’єднування звичайних електронних торгових вагів до сканерного порту електронного контрольно-касового апарату у випадках відсутності в ньому вільного вагового інтерфейсу.

При отриманні від СШК спеціального шаблонного штрих-кода і ваги від електронних вагів контролер формує складений штрих-код з вбудованою вагою і передає його в ЕККА.

Контролер має: центральний мікропроцесор, три послідовних інтерфейса для зв’язку з СШК або ПК, вагами та ЕККА, пам’ять для зберігання параметрів роботи пристрою і т.п.

Cвітлодіодна індикація режимів роботи.