online web builder

Обладнання різноманітного призначення

MultiC-1+

Контролер друку етикеток «MultiC-1+»

Контролер «MultiC-1+» - мікропроцесорний пристрій, який призначений для побудови торговим підприємством власної автоматизованої системи фасування товару.
Контролер має: центральний мікропроцесор, два допоміжні мікропроцесори для управління портами зв'язку з сервером мережі ЕККА (наприклад, контролер «CashDrive» / «CashMoby» або програмний сервер «CashWare») і звичайними торговими електронними вагами, послідовний інтерфейс для зв'язку із звичайним принтером друку етикеток або ПК, пам'ять для зберігання параметрів роботи пристрою і клавіатуру.
Обмін даними з касовим сервером і вагами в режимі On-Line.
Одночасне зберігання до 10-и форматів етикеток.
12-и кнопкова плівкова клавіатура.
Звукова і світлодіодна індикація режимів роботи.

MultiC-3.1

Контролер візуалізації продажів «MultiC-3.1»

Мікропроцесорний пристрій «MultiC-3.1» призначений для побудови POS-системи на торговому об'єкті з використанням звичайних ЕККА.
Контролер здійснює відображення інформації на індикатори продавця і покупця «DPD-201» про основні операції на ЕККА, а також індикатор продавця використовується для виведення інформації при програмуванні і тестуванні контролера. При цьому ЕККА повинен бути підключений до касового сервера (наприклад, контролер «CashDrive» / «CashMoby» або програмний сервер «CashWare»).

MultiC-3.2

Контролер верифікації товарів «MultiC-3.2»

Контролер «MultiC-3.2» – мікропроцесорний пристрій, який призначений для організації місця верифікації товарів у торговому залі магазина самообслуговування. Пристрій верифікації ще часто називають - «Мікро-кіоск».
Обмін даними здійснюється з касовим сервером (наприклад, контролер «CashDrive» / «CashMoby» або програмний сервер «CashWare») в режимі On-Line.
Верифікація може проводитися по введеному на клавіатурі коду або зчитаному штрих коду штучного товару, складеному штрих коду вагового товару, складеному штрих коду штучного товару, штрих коду клубної (дисконтної) картки.
Контролер має 12-и кнопкову плівкова клавіатура.
До контролера можна підключити індикатор «DPD-201».
До контролера можна підключити будь-який сканер штрих кодів, який має порт RS-232.

UPS-500+

Блок безперебійного живлення «UPS-500+» контролерів «CashDrive», «CashMoby» та іншого обладнання

Джерело безперебійного живлення «UPS-500+» призначене для забезпечення стабільним і безперервним живленням контролерів «CashDrive» / «CashMoby» (всіх моделей), «Off-Liner OL-1» напругою 9V при струмі 500mA.
Додатково ДБЖ може комплектуватися виходами для живлення іншого обладнання напругою 12V і 5V.
Гарантує роботу підключеного обладнання впродовж тривалого часу в умовах повної відсутності або нестабільній напрузі електромережі.
Тривалість роботи в умовах відсутності вхідної напруги: не менше 6-и годин.

MultiC-4

Контролер формування вагових штрих-кодів «MultiC-4»

Контролер «MultiC-4» забезпечує під'єднування звичайних електронних торгових вагів до сканерного порту електронного контрольно-касового апарату у випадках відсутності в ньому вільного вагового інтерфейсу.
При отриманні від СШК спеціального шаблонного штрих-кода і ваги від електронних вагів контролер формує складений штрих-код з вбудованою вагою і передає його в ЕККА.
Контролер має: центральний мікропроцесор, три послідовних інтерфейса для зв'язку з СШК або ПК, вагами та ЕККА, пам'ять для зберігання параметрів роботи пристрою і т.п.
Cвітлодіодна індикація режимів роботи.

© Copyright 2017-2019 Techno+, Ltd. All Rights Reserved