Контролер друку етикеток «MultiC-1+»

MultiC-1+

Контролер «MultiC-1+» – мікропроцесорний пристрій, який включає: центральний мікропроцесор, два допоміжні мікропроцесори для управління портами зв’язку з сервером мережі ЕККА і вагами, послідовний інтерфейс для зв’язку з принтером або ПК, пам’ять для зберігання параметрів роботи пристрою, клавіатуру і т.п.

Контролер забезпечує роботу з сервером мережі ЕККА (наприклад, контролер «CashDrive», «CashMoby» або програмний сервер «CashWare») у режимі On-Line для запиту за кодом всіх необхідних параметрів артикулу (найменування, штрих-код, ціна і т.п.).

Контролер можна підключити як по схемі «зірка», так і по схемі «шина» до сервера мережі ЕККА в складі з іншими контролерами або касовими апаратами (наприклад, до кожного порту контролерів «CashDrive», «CashMoby» можна підключити до 12-и контролерів «MultiC-1+» і ЕККА шинної топології).

Контролер «MultiC-1+» призначений для побудови торговим підприємством власної автоматизованої системи фасування товару.

Контролер забезпечує роботу з вагами різних моделей для отримання інформації про кількість зважуваного товару. Також ваги використовуються як цифровий індикатор.

Контролер забезпечує роботу з принтерами друку етикеток різних моделей для друку вагових штрих-кодових етикеток, цінників і т.п.

Побудова автоматизованої системи фасування товару

З метою збільшення пропускної спроможності розрахункових вузлів торгове підприємство повинно забезпечити передпродажне фасування товару з наклеюванням на упаковку самоклеющихся етикеток, що мають складений (ваговий або штучний) штрих-код.

Наприклад, можна реалізувати наступну конфігурацію встановлення контролерів «MultiC-1+» в торговому об’єкті:

  1. У відділах торгового залу встановлені контролери «MultiC-1+», до яких підключені звичайні електронні торгові ваги і принтера для друку штрих-кодових етикеток внутрішнього застосування для фасуванням за бажанням покупця вагового або штучного товару безпосередньо перед продажем.
  2. У фасувальних цехах (підсобці) також встановлені комплекти (контролер «MultiC-1+», ваги, принтер) для безперервного фасування товару у відділи самообслуговування.
  3. Всі контролери «MultiC-1+» об’єднані в єдину мережу і підключені до сервера мережі ЕККА «CashDrive», «CashMoby» або «CashWare» які забезпечують розпізнавання і обробку складених штрих-кодів.

Підтримка обладнання

Будь-які принтери для друку штрих-кодових етикеток, що мають вбудовані шрифти кирилиці.

Ваги, представлених нижче моделей, можна підключити до контролера:

Назва вагів
ВТА-60 (Промприлад)
ВТД-РС (Днепровес)
ICS-N (ІКС-Маркет)
MT Tiger
AXIS Long
DIGI DS-788
АТЛАС AT
ВР 4149
МАСА-К ВЕ
UNS-15
ВТНЕ (Дозавтомати)

Технічні характеристики

ПараметрЗначення
Кількість профайловдо 10
Код артикулудо 10-и знаків
Штрих-коддо 14-и знаків
Довжина найменування артикулудо 25-и символів
Вага товарувід 0.00000001 до 999999999 кг
Кількість товарудо 999999 шт.
Цінадо 42'949'672.95
Кількість додаткових повідомленьдо 8-и
Довжина додаткового повідомленнядо 44-х символів
Інтерфейс зв'язку з принтером / ПКRS-232
Режим роботи з сервером мережі ЕККАOn-Line
Час зберігання параметрів пристрою при відключеному електроживленніНеобмежено
Індикація режимів роботиСвітлодіодна і звукова
КлавіатураПлівкова, 12 кнопок
ЖивленняАдаптер живлення 220V AC/9V DC
Споживана потужністьне більше 1 Вт
Габаритні розміри130 x 75 x 30 (мм)
Вагане більше 0,2 кг

Програмування параметрів роботи контролера з периферійними пристроями здійснюється через COM-порт ПК з використанням програми «MultiC-Soft», яка постачається разом з пристроєм.

Є можливість запрограмувати контролер на одночасну роботу з десятьма різними конфігураціями периферійних пристроїв і зовнішніх виглядів етикеток (профайлами).

Файл етикетки (профайл) є текстовим, що містить набір інструкцій (команд) для виконання і друку на принтері. Створення і редагування профайла здійснюється за допомогою будь-якого текстового редактора.

Внутрішнє програмне забезпечення контролера дозволяє оперативно прошивати його нові версії через порт RS-232 за допомогою програми «Завантажувач програмної пам’яті MultiC-1».