Система підрахунку відвідувачів «CountLUX»

Система «CountLUX» застосовується для підрахунку відвідувачів в магазинах, торгово-розважальних комплексах, казино, клубах, офісах, музеях, бібліотеках і інших об’єктах, що потребують облік і контроль відвідуваності.

Об’єкти підрахунку відвідувачів можуть мати безліч входів/виходів за межі об’єкту, а також безліч залів і проходів між залами усередині об’єкту.

CountLUX

Отримання поточного числа відвідувачів в залах необхідне для оперативного перенаправлення персоналу в зали з критичною кількістю відвідувачів.

Лічильники відвідувачів, встановлені усередині об’єкту, допомагають визначати напрями руху покупців і виявляти найбільш популярні у покупців маршрути, а отже, розташовувати товар усередині магазина так, щоб представляти його покупцеві в найбільш вигідному для цього місці.

Системи підрахунку відвідувачів допомагають оптимізувати потоки відвідувачів за площею підприємства і направляти їх в найбільш прибуткові зони.

Навіщо рахувати

Аналіз чинників, які впливають на відвідуваність об'єкту в цілому і кожного залу окремо.

Планування стратегії розвитку бізнесу на підставі даних про динаміку відвідуваності.

Прогнозування відвідуваності об'єкту в цілому і кожного залу окремо.

Безпомилкові розрахунки параметрів рекламних кампаній і інших заходів.

Безпомилкове планування робочого часу персоналу.

Оцінка ефективності проведених рекламних кампаній.

Оцінка якості роботи об'єкту в цілому і кожного залу окремо.

Оцінка доцільності відкриття і закриття додаткових входів в зали.

Підвищення якості обслуговування покупців за рахунок організованої підготовки до прогнозованого підвищення відвідуваності.

Підвищення ефективності роботи об'єкту в цілому і кожного залу окремо.

Склад системи

Система комплектується настінними горизонтальними інфрачервоними датчиками: Випромінювач «CLUX EM-1» і Приймач «CLUX RE-1». Датчики здійснюють підрахунок відвідувачів в обох напрямах і у відносно вузьких проходах, де одночасно може пройти тільки одна людина.

Результати підрахунку накопичуються в спеціалізований контролер «CLUX CT-1», який підключений до персонального комп’ютера для подальшого накопичення, обробки і аналізу даних. Декілька контролерів можуть об’єднуватися в єдину мережу.

Система підрахунку відвідувачів «CountLUX» включає з себе наступні складові:

Персональний комп'ютер (мережа комп'ютерів) зі встановленим спеціалізованим програмним забезпеченням підтримки системи «CountLUX»;

Пристрій перетворення інтерфейсу RS-232 в інтерфейс RS-485 «DDR-3W»;

Контролер підрахунку відвідувачів «CLUX CT-1» (на кожен порт комп'ютера і відповідно перетворювача «DDR-3W» може бути підключено до 32-х контролерів «CLUX CT-1»);

Одна пара настінних горизонтальних інфрачервоних датчиків на кожні двері: Випромінювач «CLUX EM-1» і Приймач «CLUX RE-1» (до кожного контролера «CLUX CT-1» може бути підключена одна або дві пари датчиків «CLUX EM-1» і «CLUX RE-1»);

Кабельне господарство.

CountLUX
CountLUX
CountLUX

Система «CountLUX» комплектується спеціалізованим програмним забезпеченням у складі 3-х програм: «Сервер CountLUX», «Монітор CountLUX» і «Звіти CountLUX».

Програма «Сервер CountLUX» є сервером обміну даними через послідовні порти комп’ютера з мережею контролерів «CLUX CT-1». Також програма дозволяє здійснити всі необхідні налаштування роботи системи.

Програма «Монітор CountLUX» використовується для моніторингу числа відвідувачів у всіх залах системи і її екземпляр може бути встановлений на декількох комп’ютерах однієї локальної обчислювальної мережі. Інформацію про кількість відвідувачів в залах для відображення дана програма отримує в реальному режимі часу від програми «Сервер CountLUX».

Програма «Звіти CountLUX» використовується для створення різних форм звітів за допомогою вбудованого в програму майстра звітів. На підставі форм звітів і докладної статистики є можливість оперативного отримання звітів в табличному і графічному вигляді.

Технічні характеристики

ПараметрЗначення
Максимальна кількість залів в одній системідо 99-и
Максимальна кількість контролерів «CLUX CT-1» у одній системідо 99-и
Максимальна кількість дверей в одній системідо 198-и
Об'єм пам'яті області зберігання подій (проходів) в контролері «CLUX CT-1»близько 200’000 транзакцій
Кількість дверей на один контролер «CLUX CT-1»до 2-х
Інтерфейс зв'язку мережі контролерів «CLUX CT-1» з ПКRS-485 (двохдротяна вита пара + земля)
Час зберігання інформації контролером «CLUX CT-1» при відключеному електроживленніНеобмежено
Точність підрахунку відвідувачівбіля 95%
Живлення контролера «CLUX CT-1»Адаптер живлення 220V AC/9V DC
Живлення датчиків «CLUX EM-1» і «CLUX RE-1»Від контролера «CLUX CT-1»
Споживана потужність контролера «CLUX CT-1» з підключеними 2-а парами датчиківне білше 2 Вт
Габаритні розміри контролера «CLUX CT-1»132 x 82 x 34 (мм)
Габаритні розміри випромінювача «CLUX EM-1» і приймача «CLUX RE-1»72 x 56 x 21 (мм)